Sesje zdjęciowe i filmy reklamowe

Sesja zdjęciowa lub film reklamowy to podstawa budowania wizerunku marki. Dzieje się tak, ponieważ estetyczne obrazy i filmy robią dobre pierwsze wrażenie oraz sprawiają, że marka i jej produkt zapadają w pamięć na dłużej. Pierwsze wrażenie można jednak zrobić tylko raz – zadbaj by Twoje było najlepsze! Profesjonalnie przygotowane multimedia niejednokrotnie są w stanie swoimi efektami zastąpić godziny telefonów oraz tony plakatów i ulotek promocyjnych, a przy tym działać taniej, szybciej i sprawniej!


Wizerunek eksperta


Kluczowym elementem kreowania wizerunku eksperta są sesje zdjęciowe. Jesteś prawnikiem i prowadzisz kancelarię, a może naprawiasz samochody? Nieważne, jaki produkt lub usługę oferujesz, musisz ją pokazać! Nie od dziś wiadomo, że u podstaw dobrego wizerunku firmy znajduje się Twoja marka osobista. Dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej ugruntujesz swój wizerunek nie tylko jako eksperta, ale także „ludzkiego” partnera biznesowego. Sesja zdjęciowa, którą dla Ciebie przygotujemy będzie zrealizowana przez profesjonalnego fotografa, a miejsce i pomysł na zdjęcia dobierzemy zgodnie z Twoimi potrzebami oraz branżą, w której rozwija się Twoja firma.


Fotografia produktowa


Packshot to zdjęcia produktu na białym tle lub przeźroczu, element niezbędny do budowy stron internetowych lub sklepów. Oprócz "surowych" zdjęć produktu, warto także pokazać go w różnych sceneriach, na modelce lub ciekawym tle. Większość ludzi kupuje oczami, dlatego bez wysokiej jakości zdjęć nie może obyć się żaden sklep czy strona internetowa. Niezbędne dla powstania takich zdjęć jest przeprowadzenie sesji produktowej. Materiały graficzne pochodzące z naszych sesji wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji. Twój sklep zyska potencjał estetyczny, który ma szansę intensywnie zwiększyć sprzedaż.


Filmy reklamowe


Filmy reklamowe zostały uznane za przyszłość nowoczesnego marketingu. Obraz i słowo mówione z każdym rokiem nabierają coraz większej popularności. Z powodzeniem można stwierdzić, że przewyższyły już w użyciu słowo pisane, przynajmniej w reklamie. Skoro preferowana przez użytkowników forma odbioru ulega zmianie, zmienić muszą się również reklamy. Jak tego dokonać? Poprzez zmianę kanałów dotarcia – ulotki czy plakaty to w większości przypadków nieaktualny przeżytek. Zamiast nich, o wiele lepiej użyć filmów reklamowych. Brzmi jak duże przedsięwzięcie? Bez obaw, wszystkim się zajmiemy! Nasza profesjonalna, świetnie zorganizowana ekipa filmowa zrealizuje pomysły nawet najbardziej wymagających klientów. Nie masz pomysłu na swoją reklamę? Chcesz zaskoczyć klientów i konkurencję czymś nowym? Nie ma sprawy, przygotujemy pomysł i scenariusz dla Twojego spotu! Jedynym, co pozostawiamy do zrobienia Tobie to obserwowanie wzrastającego zainteresowania Twoją marką lub produktem, co przekłada się na większą sprzedaż.

 
 
 

Sesje zdjęciowe i filmy reklamowe pozwalają na szybkie przedstawienie wizerunku Twojej marki w internecie.
Obrazy to część długotrwałej kampanii. Piękne rzeczy sprawiają dobre pierwsze wrażenie i zapadają w pamięć na dłużej. W internecie nierzadko pierwsze wrażenie jest ostatnim. Zadbaj o to i nie pozwól potencjalnym klientom uciec z Twojej strony!


Wizerunek eksperta


Odpowiednie sesje zdjęciowe pozwolą na wykreowanie Twojego wizerunku. Jesteś prawnikiem i prowadzisz kancelarię, a może naprawiasz samochody lub rzeźbisz? Nieważne, jeśli oferujesz produkt lub usługę przecież musisz ją pokazać! No właśnie, ją lub siebie. Dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej umocnisz swój ekspercki wizerunek. A przecież na tym Ci zależy, prawda? Pokazywanie twarzy ociepla wizerunek, jeśli chcesz sprzedać, pokaż! Sesja zdjęciowa, którą Tobie zaproponujemy będzie wykonana przez profesjonalnego fotografa. Wspólnie wybierzemy miejsce i zasugerujemy pomysł na sesję.


Fotografia produktowa


Zapewne niejednokrotnie obiło Ci się o uszy słowo „packshot", to po prostu synonim sesji produktowych. Dobrze stworzony sklep internetowy na niewiele się zda, jeśli nie pokażesz odwiedzającym, co sprzedajesz. Przyjedziemy do Ciebie i zrobimy zdjęcia produktowe, dzięki którym wpłyniesz pozytywnie na potencjalnych kupujących. Twój sklep na długo zyska potencjał estetyczny, pozytywnie oddziałujący na zwiększenie sprzedaży.


Filmy reklamowe


Kiedyś sesje zdjęciowe i filmy reklamowe kojarzyły się z wielkimi korporacjami, ale świat się zmienia. W dobie internetu każda firma potrzebuje innego marketingu, niż dawniej. W budowie wizualnej kampanii pomogą reklamy wideo. Wcale nie musisz płacić horrendalnie wysokich stawek za ich emitowanie w telewizji, w której zresztą oglądalność z roku na rok maleje. Teraz filmy reklamowe możesz umieścić w mediach społecznościowych, jak: Youtube, Facebook czy Instagram. Takie reklamy są dużo bardziej angażujące i dynamiczne, a przede wszystkim trwałe! Możesz wysłać je do lokalnych mediów internetowych, udostępnić na portalach tematycznych, a nawet wyświetlać w lokalu swojej firmy.
Wizualne kampanie to nieodłączna część wizerunku marki i sklepu internetowego. Świetnie uzupełniają wartościowe treści i zapadają w pamięć. A Twoja marka wraz z nimi. Spróbujesz?


 
 
 

Znajdziesz nas w:

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez D.V.L Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SK z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała przy ulicy Cieszyńska 8,nr: KRS 0000504977,NIP 5472150034, REGON 243529761, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

[recaptcha size:compact]

//]]>