Pojawianie się social media spowodowało nieodwracalne zmiany w procesie promowania i sprzedaży. Jest to przemiana dla tych, którzy będą chcieli i umieli się do niej dostosować, a to oznacza ogromne możliwości – możliwości jakich nie miałeś nigdy wcześniej! Buzz-Up! umożliwia Ci pełną reorganizację dotychczasowej struktury, tak by czerpać profity z procesów, które nadają nowy kierunek działania w niemalże każdej dziedzinie życia.


Budowa zaangażowanej społeczności


Komunikacja jest ważnym elementem marketingu w przypadku każdej firmy, niezależnie od jej rozmiaru i branży, do której należy. Jednak to sympatia i zaangażowanie klientów sprawią, że pozyskani klienci zostaną z Twoją firmą na dłużej. Social media sprawiają, że firma nabiera ludzkiej twarzy, przestaje być bezosobową masą, a także pozwalają na szybką i skuteczną interakcje między firmą klientem, zarówno ułatwiając komunikację, jak i budując zaufanie i zaangażowanie klienta.


Zwiększanie ruchu na stronie


Każdy, kto posiada stronę internetową, chce możliwie jak najbardziej zwiększyć na niej ruch. Media społecznościowe generują najwięcej przekierowań, a co więcej te przekierowania powodują, że użytkownik zazwyczaj spędza więcej czasu na stronie. Wyszukiwarki były kiedyś głównym narzędziem do generowania ruchu na stronie, przez co marketingowcy skupiali się głównie na nich. SEO nadal istnieje ale stało się o wiele bardziej społecznościowe.


SEO


Z każdą aktualizacją wyszukiwarki integrowane jest coraz więcej wyników powiązanych z mediami społecznościowymi. Co więcej, media społecznościowe same w sobie stają się wyszukiwarkami! Przykłady? Wyszukiwarka obrazu na Facebook’u lub Twitter będący wyszukiwarką w czasie rzeczywistym.


Branding


Każdy profil jest unikatowy, a media społecznościowe dają możliwości jak żadne inne do wyrażenia niepowtarzalnego charakteru swojej marki, z którym to klienci będą ją kojarzyć. To, jak prezentuje się dany profil i w jaki sposób prowadzona jest komunikacja z klientami buduję generalną charakterystykę Twojej marki. Dla wielu firm profil społecznościowy jest ważniejszy niż strona internetowa. Podsumowując, w jaki sposób możemy Ci w tym pomóc? Między innymi poprzez:

• Opracowanie strategii działań B2C i B2B;
• Przygotowanie pełnej strategii działań w social media i ich wdrożenie;
• Przygotowanie i uruchomienie dla Ciebie profilu;
• Aktywne pozyskiwanie nowych fanów i budowę społeczności;
• Moderację komunikacji z klientami w mediach społecznościowych;
• Prowadzenie komunikacji antykryzysowej;
• Prowadzenie dodatkowego konta służącego obsłudze klientów;
• Monitoring sentymentalny;
• Przygotowywanie konkursów i zabaw dla fanów;
• Działania łączone między kanałami.

 
 
 

Znajdziesz nas w:

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez D.V.L Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SK z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała przy ulicy Cieszyńska 8,nr: KRS 0000504977,NIP 5472150034, REGON 243529761, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

[recaptcha size:compact]

//]]>