Strony i sklepy WWW

Tworzenie stron internetowych to pierwszy krok w drodze do efektywnego marketingu. Dlaczego? Strona internetowa Twojej firmy jest pierwszą, a czasami jedyną wizytówką, z którą ma kontakt Twój klient! Więcej niż połowa potencjalnych nabywców postrzega markę przez pryzmat stron WWW, a dla ponad 90% internautów medialny wizerunek firmy ma wpływ na to, czy skorzystają w przyszłości z jej usług. Dobrze przygotowana strona internetowa zwiększa więc wiarygodność Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów, a to z kolei przekłada się na realny wzrost w sprzedaży produktu. Tworzenie stron WWW i sklepów oparte jest między innymi o takie platformy jak: WordPress, WooCommers, Presta czy Magento.


Jaka powinna być dobra strona internetowa?


• Ponadczasowa – uniwersalny design, który nie będzie wymagał ciągłych uaktualnień i jest przyjazny dla odbiorcy.
• Przejrzysta i intuicyjna – umożliwi łatwe znalezienie poszukiwanych treści.
• Łatwa w edycji – pozwoli na bezproblemowe wprowadzenie zmian w treści czy wymianę grafik.
• Responsywna – dostosowana do urządzeń mobilnych.
• Zbudowana w oparciu o popularny i wygodny system zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu każda osoba mająca doświadczenie z edycją stron www poradzi sobie z jej obsługą.
• Zgodna ze standardami pozycjonowania Google – zapewni wysokie miejsce w wyszukiwarce Google.


Odpowiednie przygotowanie


Dzięki optymalizacji i zastosowaniu przyjaznych dla wyszukiwarki rozwiązań, przeniesiemy Twoją stronę na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, co z kolei zwiększy liczbę odwiedzających! Tworzenie stron z odpowiednim zapleczem technicznym jest jednym z kluczy do sukcesu. Bardzo ważną kwestią jest również zaprojektowanie strony opartej o UX (User Experience), czyli intuicyjna na tyle, że poruszanie się po niej nie sprawi użytkownikom problemów. W razie konieczności stworzymy dwie wersje strony i za pomocą testu A/B sprawdzimy, która z nich działa lepiej! Dopasowana grafika i odpowiednie teksty świetnie przyciągną uwagę i zatrzymają potencjalnych klientów na dłużej!User experience (UX) - prostota kluczem do sukcesu


Podstawową wartością, którą kierujemy się przy tworzeniu stron jest uniwersalność i intuicyjność użytkowania. Nadrzędny cel User Experience to dostarczenie produktu przydatnego, łatwego w użyciu i estetycznego. Strony projektowane i budowane przez Buzz-Up! zawsze budowane są w oparciu o potrzeby grupy docelowej, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wyższej konwersji. Zaangażowanie społeczności pozwoli zbudować grupę emocjonalnie związaną z marką, której przedstawiciele mogą stać się jej naturalnymi ambasadorami.


Tworzenie stron - wielotorowe wsparcie


Tworzenie stron to żmudny proces, który zawsze staramy się usprawnić. Nasz zgrany zespół skomponuje spójny projekt - nie musisz się martwić o podstawy, sprawdzimy czy domena i hosting są opłacone, treści zaktualizowane, a strona pozycjonowana. Szeroko pojęta identyfikacja wizualna nam niestraszna! Jeśli nie masz pomysłu, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią kolorystykę, a nawet stworzymy nowe logo.


Wsparcie Twojej strony


Po stworzeniu strony zastanawiasz się, co z nią się dzieje? Nie chcesz aby była kolejną zapomnianą w Internecie? Możemy Ci w tym pomóc! Analizujemy statystki i optymalizujemy Twoją stronę tak, by przeglądający znajdywali ją szybciej i zostawali na niej dłużej. Dla naszych klientów zapewniamy hosting wraz z tworzeniem kopii zapasowych w zależności od potrzeb klienta. Strony i sklepy tworzone przez Buzz-Up! powstają zgodnie z zasadami SEO i SEM, o czym możesz dowiedzieć się więcej tutaj. Zapewniamy także usługi z zakresu pozycjonowania i AdWords.


Zalety


Wiesz już, że dzięki dobrej stronie internetowej pozyskasz nowych klientów. Im bardziej jest ona dopracowana i wypełniona przydatnymi informacjami, tym łatwiej klient obdarzy Cię zaufaniem i szybciej skorzysta z Twojej oferty. Pamiętaj, że na Twoją stronę w większości trafiają osoby już zainteresowane tym, co proponujesz. Twoim zadaniem jest jedynie przekonać ich do siebie! Przestarzała, nieaktualizowana i zawierająca błędy strona może odstraszyć potencjalnych klientów, dlatego tak ważne jest dbanie o atrakcyjny i przejrzysty wygląd strony WWW.

 
 

Znajdziesz nas w:

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez D.V.L Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SK z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała przy ulicy Cieszyńska 8,nr: KRS 0000504977,NIP 5472150034, REGON 243529761, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

[recaptcha size:compact]

//]]>